| Trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| merk | ASLi |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Macht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO-9001:2008 |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| teststandaard | iec 60068-standaard |
| snelheid | 2.0m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| teststandaard | iec 60068-standaard |
| Versnelling | 2.0 m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| trillingskracht | 30kn |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 2800 Hz |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Maximale lading | 500 kg |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Trillingsrichtingen | 3 as |
| Versnellingssensor | 1 pc |
| Invoerkanaal | 1 kanaal |
| trillingskracht | 30kn |
|---|---|
| Applicatie | batterij |
| Teststandaard | IEC 60068-2-64 |
| Versnelling | 100 g |
| test | Schok |
| trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Trillingskracht | Op maat |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| certificaat | ISO 9001:2008 |
| sinuskracht | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8 m/s |
| Verplaatsing | 65mm |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Lading | 500Kg |