| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| snelheid | 2.0 m/s |
| Verplaatsing | 75 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| laden | 500 kg |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| laden | 180 kg |
| Interne dimensie | B900xH500xD600mm |
|---|---|
| Externe dimensie | B1400xH950xD1200mm |
| Volume | 270 liter |
| Zoute test | NSS ACSS |
| spuitvolume | 1.0 ~ 2,0 ml /80cm2 /h |
| trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | 3 as |
| Gewicht bewegende spoel | 6,5 kg |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Max. Versnelling | 100g |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| voldoen aan de norm | ISTA |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| standaard | mil-standaard 810G |
|---|---|
| Trillingskracht | 20 kN |
| Gebruik | trilling het testen machine |
| Toepassing | Elektromechanische Producten |
| Frequentiebereik | 2~2500HZ |
| Temperatuurbereik | RT+10°C~80°C (facultatieve 80°C ~150°C) |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid | ±0,5℃ |
| Temperatuurresolutie | 0,1℃ |
| Uniformiteit van de temperatuur | ±2,5℃ |
| Temperatuur stijgende snelheid | 0,1~3,0 (°C/min) |
| Kracht | 6000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale trilling |
| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Sollicitatie | Verpakking |