| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| richting van de trilling | Drie Richtingen |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| teststandaard | IEC 60068-2-64 |
| Versnelling | 100 g |
| test | Schok |
| Trillingskracht | 30kN |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| Testnorm | CEI 60068-2-64 |
| Versnelling | 100g |
| Test | Schok |