| vibration force | 30KN |
|---|---|
| Frequency | 5~2800 Hz |
| displacement | 100 mm |
| speed | 1.8 m/s |
| max load | 500 kg |
| SINE FORCE | 3000 N tot en met 150000 N |
|---|---|
| Dimensie | 730*550*650mm L*W*H of op maat |
| Tafelgrootte | 300*300mm |
| Toepassing | Auto-onderdelen |
| Kracht | AC380V, 3 fase 5 lijnen |
| SINE FORCE | 6KN |
|---|---|
| Standaard | JIS D1601-standaard |
| Type | Elektromagnetische |
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Toepassing | LED, auto-onderdelen, verpakkingen |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 2800 Hz |
| Versnelling | 1.8 m/s |
| Toepassing | Pakket |
| richting van de trilling | Verticaal horizontaal |
| Trillingskracht | 30kN |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| Testnorm | CEI 60068-2-64 |
| Versnelling | 100g |
| Test | Schok |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| richting van de trilling | XYZ drie assen |
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Trillingskracht | 20 kN |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 2800 Hz |
| Verplaatsing | 100 mm |
| snelheid | 1.8 m/s |
| teststandaard | ISTA 3A |
| sinus | 3000n ~ 150000N |
|---|---|
| Dimensie | 730*550*650 mm l*w*h of aangepast |
| Tabelmaat | 300*300MM |
| Applicatie | Auto-onderdelen |
| Stroom | AC380V, 3 fase 5 lijnen |
| trillingskracht | 30kn |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 2800 Hz |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Maximale lading | 500 kg |
| Trillingskracht | 20 kN |
|---|---|
| richting van de trilling | horizontale trilling |
| Toepassing | Vervaardiging van auto's |
| Gebruik | de test van de hoge frequentietrilling |
| teststandaard | MIL STD 810G |