| Zonder kracht | 10 000 N |
|---|---|
| Trillingsrichting | X, Y, de As van Z Drie |
| Versnelling | 100 g |
| Test Standaard | MIL STD 810G |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Frequentie | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Gebruik | simulatie trillingsonderzoek |
| Trillingsrichting | x-y z |
| Max. snelheid | 1.6m/s |
| bewegende rol | 6.5 kg |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| Test Standaard | IEC 60068-2-64 |
| Versnelling | 100 g |
| Test | Schok |
| Kracht | 6KN |
|---|---|
| standaard | JIS D1601-standaard |
| Type | Elektromagnetische |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Toepassing | Batterij |
| Trillingskracht | 1000kgf |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Tafelmateriaal | Aluminiumlegering |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| trillingen testen | Sinus en Willekeurig |
| Frequentie | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Gebruik | simulatie trillingsonderzoek |
| richting van de trilling | x-y z |
| Max. snelheid | 1.6m/s |
| bewegende rol | 6.5 kg |
| willekeurige kracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1000m/s2 |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Snelheid | 1.6m/s |
| Afmeting | 730*550*650mm L*W*H |
| SINE FORCE | 30KN |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticale +horizontal-Trilling |
| Tafelgrootte | 800*800 mm |
| Max. verplaatsing | 100 mm |
| Frequentiebereik | 5 ~ 2800 Hz |
| Kracht | 6KN |
|---|---|
| Standaard | JIS D1601-standaard |
| type | Elektromagnetische |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Toepassing | geleid |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| Test Standaard | IEC 60068-2-64 |
| Versnelling | 100 g |
| Test | Schok |