| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Toepassing | batterij, auto-onderdelen |
| teststandaard | Mil-STD Norm |
| versnelling | 100 g |
| test | Sinus, willekeurig, schok |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| richting van de trilling | X, Y, de As van Z Drie |
| versnelling | 100 g |
| teststandaard | MIL STD 810G |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Trillingskracht | 20 kN |
|---|---|
| richting van de trilling | horizontale trilling |
| Toepassing | Vervaardiging van auto's |
| Gebruik | de test van de hoge frequentietrilling |
| teststandaard | MIL STD 810G |
| Trillingskracht | 3KN |
|---|---|
| richting van de trilling | 3 As |
| Toepassing | Lithiumbatterie |
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Versnelling | 1,6 m/sec |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| richting van de trilling | verticaal + horizontaal |
| Toepassing | elektrische apparaten |
| andere naam | Trillingsschudder |
| test | Sinus, willekeurig, schok |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Frequentie | 3~2800 Herz |
| snelheid | 1.8 m/s |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| versnelling | 100 g |
| Standaard | mil-standaard 810G |
|---|---|
| Trillingskracht | 20 kN |
| Gebruik | trilling het testen machine |
| Productnaam | Elektromagnetische trillingstestmachine Prijs |
| Frequentiebereik | 2~2500HZ |
| trillingskracht | 30kn |
|---|---|
| Applicatie | batterij |
| Teststandaard | IEC 60068-2-64 |
| Versnelling | 100 g |
| test | Schok |
| Trillingskracht | 30000N |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticale +horizontal-Trilling |
| Koelmethode | Luchtkoeling |
| Toepassing | batterijpakket |
| voldoen aan de norm | IEC 62133 |
| SINE FORCE | 6000N |
|---|---|
| versnelling | 100 g |
| richting van de trilling | 3 As |
| Operatiemethode | Versterker |
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |