| schokkracht | 1200N |
|---|---|
| richting van de trilling | veritical horizontale trillingstest |
| standaard | DE V.N. 38,3 CEI 62133 |
| Toepassing | Batterij |
| Verplaatsing | 25 mm |
| trillingskracht | 40000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | Verticaal & Horizontaal |
| bewegend rolgewicht | 450kg |
| verplaatsing | 51mm |
| max. versnelling | 100g |
| schokkracht | 12000N |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
| standaard | DE V.N. 38,3 CEI 62133 |
| Toepassing | Batterij |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Versnelling | 100 g |
| Trillingsrichting | X, Y, z-As |
| Toepassing | Mobiele Telefoon en Li-Ionenbatterij |
| Versnelling | 1.6m/s |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
|---|---|
| teststandaard | Mil-std-810F |
| Kenmerken | sinus en willekeurige schoktest |
| Trillingskracht | 30000N |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Toepassing | Pakket |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| teststandaard | ista 2a 3a |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| trillingskracht | 30000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticaal horizontaal |
| Sollicitatie | Auto-onderdelen |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tabelmaat | 1000*1000 mm |
| Trillingskracht | 3KN |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
| Toepassing | automobielschakelaars |
| Gebruik | de test van de hoge frequentietrilling |
| teststandaard | MIL STD 810G |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Vermogen | Elektronisch |
| Trillingsrichting | horizontale trilling |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Versnellingssensor | 1 stuks |
| Trillingskracht | 20 kN |
|---|---|
| Trillingsrichting | horizontale trilling |
| Toepassing | Vervaardiging van auto's |
| Gebruik | de test van de hoge frequentietrilling |
| Test Standaard | MIL STD 810G |