| Trillingskracht | 300Kgf |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Tafelmateriaal | Aluminiumlegering |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| trillingen testen | Sinus en Willekeurig |
| Kracht | 2000N |
|---|---|
| vibraton richting | verticale horizontale trilling |
| Toepassing | Auto-onderdelen |
| bewegende rol | 6.5 kg |
| Versnelling | 100 g |
| Trillingskracht | 30000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale horizontaal |
| Toepassing | auto-onderdelen |
| Cilinderinhoud | 51 mm |
| Tafelgrootte | 1000 × 1000 mm |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| richting van de trilling | met drie assen |
| Versnelling | 100 g |
| teststandaard | MIL STD 810G |
| Verplaatsing | Sinus en willekeurige grote verplaatsing |
| sine force | 3000N~150000N |
|---|---|
| dimension | 730*550*650mm L*W*H or customized |
| table size | 300*300mm |
| application | Auto Parts |
| power | AC380V,3 phase 5 lines |
| Koelmethode | Luchtkoeling |
|---|---|
| standaard | UL 1642 |
| Kracht | AC380V, 3 fase 5 lijnen |
| richting van de trilling | verticale horizontale trilling |
| Toepassing | batterij, auto-onderdelen |
| Toepassing | laboratorium en industrieel |
|---|---|
| Trillingskracht | 20000N |
| snelheid | 1.8m/s |
| versnelling | 100 g |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| vibration force | 6000N |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| richting van de trilling | 3 As |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5 kg |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Max. versnelling | 100 g |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Toepassing | batterij, auto-onderdelen |
| teststandaard | Mil-STD Norm |
| Versnelling | 100 g |
| Test | Sinus, willekeurig, schok |