| vibration force | 600kgf |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |
| Trillingskracht | 10 000 N |
|---|---|
| Toepassing | Pakket |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| teststandaard | ISTA |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Frequentie | 3~2800 Herz |
| snelheid | 1.8 m/s |
| richting van de trilling | XYZ-as |
| versnelling | 100 g |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Max. versnelling | 100 g |
| teststandaard | IEC62133 |
| richting van de trilling | horizontale en verticale trilling |
| max. dispacement | 51 mm |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Max. versnelling | 100 g |
| teststandaard | IEC62133 |
| richting van de trilling | horizontale en verticale trilling |
| max. dispacement | 51 mm |
| Frequentie | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Gebruik | simulatie trillingsonderzoek |
| richting van de trilling | x-y z |
| Max. snelheid | 1.6m/s |
| bewegende rol | 6.5 kg |
| schokkracht | 1200N |
|---|---|
| Trillingsrichting | veritical horizontale trillingstest |
| Standaard | ISTA-norm |
| Toepassing | Verpakking |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| Frequentie | 5-3500hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
| teststandaard | Mil STD 810F |
| Trillingsmethode | De Trilling van sinus&random |
|---|---|
| Toepassing | Elektrodelen |
| Sinuskracht | 20000N |
| Frequentie | 3~3500Hz |
| Max. Snelheid | 2.0m/s |
| Trillingskracht | 3000N |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| standaard | UN38.3 norm |
| Type | Elektromagnetische |
| richting van de trilling | X, Y, THREE-AXIS Z |