| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Frequentie | 3~2800 Herz |
| snelheid | 1.8 m/s |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| versnelling | 100 g |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Frequentie | 3~2800 Herz |
| snelheid | 1.8 m/s |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| versnelling | 100 g |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| Frequentie | 5-3500hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
| teststandaard | CEI 60068-2 |
| Tafelgrootte | Op maat |
|---|---|
| Spanning | 3 Fase 380V/50HZ |
| Frequentiebereik | 5 Herz aan 3000Hz |
| Trillingsrichtingen | 3 As |
| Toepassing | lithiumbatterie |
| Trillingskracht | 3KN |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| Toepassing | Monitor |
| teststandaard | Mil STD 810F |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Trillingskracht | 3000N |
|---|---|
| Koelmethode | Luchtkoeling |
| Frequentiebereik | 3-3500hz |
| displaccement | 40 mm |
| Max. snelheid | 1.6m/s |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| Frequentie | 5-3500hz |
| Verplaatsing | 51mm |
| trillingsrichting | Verticaal en Horizontaal |
| Testnorm | Mil STD 810F |
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3000 Hz |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| controller | venzo-820 |
| Toepassing | LED, auto-onderdelen |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticaal horizontaal |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5 kg |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Max. versnelling | 100 g |
| schokkracht | 1200N |
|---|---|
| richting van de trilling | veritical horizontale trillingstest |
| standaard | ISTA-norm |
| Toepassing | Verpakking |
| Verplaatsing | 25 mm |