| Trillingskracht | 10KN |
|---|---|
| controller | VENZO |
| Frequentie | 5-3000 Hz |
| versnelling | 1000m/s2 |
| richting van de trilling | Verticaal horizontaal |
| trillingsmethode | De Trilling van sinus&random |
|---|---|
| Toepassing | Elektrische onderdelen |
| SINE FORCE | 10 000 N |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Max. snelheid | 1.8m/s |
| Max. Snelheid | 1.8 m/s |
|---|---|
| Bewegende rol | 3.5~90kg |
| Trillingsrichting | X, Y, Z-AS |
| Toepassing | Leiden, Batterij, autodelen |
| Macht | AC380V, 3 FASE 5 LIJNEN (of aangepast) |
| willekeurige kracht | 30KN |
|---|---|
| richting van de trilling | verticale horizontale trilling |
| Modus | Elektromagnetische |
| Toepassing | Laboratorium |
| De Grootte van de trillingslijst | 800*800 |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| richting van de trilling | met drie assen |
| versnelling | 100 g |
| WEERSTANDSschok | Het Apparaat van de schokisolatie |
| Verplaatsing | Sinus en willekeurige grote verplaatsing |
| Trillingskracht | 10KN |
|---|---|
| Controleur | VENZO |
| Frequentie | 5-3000 Hz |
| Versnelling | 1000m/s2 |
| richting van de trilling | Verticaal horizontaal |
| Kracht | 600N |
|---|---|
| vibraton richting | Verticale trillingen |
| Toepassing | Elektronische producten |
| bewegende rol | 6.5 kg |
| versnelling | 100 g |
| SINE FORCE | 10KN |
|---|---|
| Frequentiebereik | 5 Herz aan 3000Hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| richting van de trilling | Verticale Vibration+Horizontal-trilling |
| vibration force | 10KN |
|---|---|
| vibration direction | Vertical horizontal Vibration |
| standard | IEC60068-2-27 |
| application | Auto Part, LED Lighting, battery |
| vibration table | 600*600mm |
| richting van de trilling | XYZ-as |
|---|---|
| trillingsgolf | Willekeurige sinus |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tafelgrootte | 800*800 mm |
| Toepassing | LED, auto-onderdelen |