| schokkracht | 12000N |
|---|---|
| richting van de trilling | veritical horizontale trillingstest |
| standaard | DE V.N. 38,3 CEI 62133 |
| Toepassing | Batterij |
| Verplaatsing | 25 mm |
| trillingsmethode | De Trilling van sinus&random |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
| Frequentie | 3~3000 Hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Toepassing | Batterij |
| richting van de trilling | Verticaal of Horizontaal |
|---|---|
| trillingsgolf | Sinus en Willekeurig |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tafelgrootte | 600*600mm |
| Toepassing | LED, auto-onderdelen |
| Trillingskracht | 3000N |
|---|---|
| richting van de trilling | verticale horizontaal |
| Toepassing | elektronische onderdelen |
| Andere naam | Trilling Shaker Table |
| Test | Sinus, willekeurig, schok |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Type | Hoge frequentie |
| richting van de trilling | verticale horizontaal |
| Toepassing | Pakket |
| price | affordable |
| sinuskracht | 3000N~150000N |
|---|---|
| Afmeting | 730*550*650mm L*W*H of aangepast |
| Lijstgrootte | 300*300mm |
| Toepassing | Autodelen |
| Macht | AC380V, 3 fase 5 lijnen |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| richting van de trilling | 3 As |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5 kg |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Max. versnelling | 100 g |
| SINE FORCE | 30KN |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticale +horizontal-Trilling |
| Testnormen | -160F MIL-STD-810 |
| Tafelgrootte | 800*800 mm |
| Max. verplaatsing | 100 mm |
| standard | RTCA DO-160 |
|---|---|
| application | Automotive Parts |
| max. frequency | 2800hz |
| max.acceleration | 100g |
| displacement | 75mm |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| Frequentie | 5-3500hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
| teststandaard | ISO 16750-03, CEI 60068-2 |