| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Toepassing | Pakket |
| Trillingsrichting | 3 As |
| Test Standaard | ista 2a |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| standaard | mil-standaard 810G |
|---|---|
| Trillingskracht | 20 kN |
| Gebruik | trilling het testen machine |
| Toepassing | Elektromechanische Producten |
| Frequentiebereik | 2~2500HZ |
| standard | mil-std 810G |
|---|---|
| vibration force | 20KN |
| Usage | Vibration Testing Machine |
| application | Electromechanical Products |
| Frequency range | 2~2500HZ |
| Frequentie | 5Hz~3500Hz |
|---|---|
| Gebruik | simulatie trillingsonderzoek |
| richting van de trilling | x-y z |
| Max. snelheid | 1.6m/s |
| bewegende rol | 6.5 kg |
| trillingskracht | 300Kgf |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Tafelmateriaal | Aluminiumlegering |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
| Sollicitatie | Batterij |
| trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | 3 as |
| Gewicht bewegende spoel | 6,5 kg |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Max. Versnelling | 100g |
| Frequentie | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Gebruik | simulatie trillingsonderzoek |
| Trillingsrichting | x-y z |
| Max. Snelheid | 1,6 m/s |
| bewegende rol | 6,5 kg |
| trillingskracht | 6kn |
|---|---|
| Frequentie | 5-3500Hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
| Teststandaard | MIL STD 810F |
| trillingsmethode | De Trilling van sinus&random |
|---|---|
| Toepassing | Elektrodelen |
| sinuskracht | 10000N |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| max. snelheid | 1.8m/s |
| trillingsmethode | De Trilling van sinus&random |
|---|---|
| Toepassing | Elektrodelen |
| Sinuskracht | 10000N |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Max. Snelheid | 1.8m/s |