| willekeurige kracht | 30KN |
|---|---|
| richting van de trilling | verticale horizontale trilling |
| Max. laden | 450 kg |
| Frequentie | 5~2800hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| trillingsmethode | De Trilling van sinus&random |
|---|---|
| Toepassing | Elektrodelen |
| Sinuskracht | 1000N |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Max. snelheid | 1.8m/s |
| SINE FORCE | 3000 N tot en met 150000 N |
|---|---|
| Dimensie | 730*550*650mm L*W*H of op maat |
| Tafelgrootte | 300*300mm |
| Toepassing | Auto-onderdelen |
| Kracht | AC380V, 3 fase 5 lijnen |
| Kracht | 6000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale trilling |
| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Sollicitatie | Verpakking |
| trillingsgolf | Sinus en Willekeurig |
|---|---|
| Frequentie | 2000Hz |
| Trillingsrichting | horizontaal |
| bewegende rol | Dia. 30mm |
| Sollicitatie | Leiden, autodelen, pakket |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| richting van de trilling | X, Y, de As van Z Drie |
| versnelling | 100 g |
| teststandaard | MIL STD 810G |
| Verplaatsing | 100 mm |
| trillingsgolf | Sinus en Willekeurig |
|---|---|
| Frequentie | 2000Hz |
| richting van de trilling | Verticaal |
| bewegende rol | Dia. 30mm |
| Toepassing | karton, pakket, lading, bagage |
| sine force | 10000N |
|---|---|
| vibration direction | X,Y,Z Three Axis |
| acceleration | 100g |
| test standard | MIL STD 810G |
| Displacement | 100mm |
| Max. Versnelling | 100g |
|---|---|
| Verplaatsing | 51 mm |
| Controlemethode | computer+control systeem |
| Trillingsmodus | De Trilling van sinus&random |
| Sollicitatie | Auto-onderdelen |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| teststandaard | IEC 60068-2-64 |
| Versnelling | 100 g |
| test | Schok |