| Teststandaard | Mil-std-810G |
|---|---|
| Trillingsrichting | 3 as |
| Schudbekerkracht | 20kn |
| Geschikt voor | De maximum punten van de ladings300kgs test |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Verplaatsing | 25MM |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Laden | 180 kg |
| SINE FORCE | 60000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| laden | 800 kg |
| trillingsgolf | Sinus |
|---|---|
| Toepassing | Pakket |
| versnelling | 100 g |
| Verplaatsing | 25 mm |
| controller | VENZO |
| sinus | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| trillingsgolf | Sinus en Willekeurig |
|---|---|
| Frequentie | 2000Hz |
| richting van de trilling | Verticaal |
| bewegende rol | Dia. 30mm |
| Toepassing | karton, pakket, lading, bagage |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| snelheid | 1.6m/s |
| richting van de trilling | verticale horizontaal |
| Toepassing | Batterij |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Toepassing | Materialen, auto-onderdelen, verpakkingen, huishoudelijke producten |
|---|---|
| Spanning | 380V |
| After-sales service verleend | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn om machines in het |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke industrieën | Militaire industrie, civiele industrie, elektronische apparatuur, automobielindustrie, onderdelen, e |
| sine force | 6000N |
|---|---|
| speed | 1.6m/s |
| displacement | 25mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| application | Accelerated Vibration Testing |