| sinus | 10000N |
|---|---|
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Trillingsrichtingen | Drie richtingen gratis trillingen |
| Versnellingssensor | 1 pc |
| Invoerkanaal | 1 kanaal |
| Kracht | 3000N |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| trillingsgolf | Sinus |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Verplaatsing | 25 mm |
| trillingsgolf | Sinus |
|---|---|
| Toepassing | Pakket |
| Versnelling | 100 g |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Controleur | VENZO |
| trillingsgolf | Sinus |
|---|---|
| toepassing | Verpakking |
| versnelling | 100g |
| verplaatsing | 25mm |
| Controlemechanisme | VENZO |
| willekeurige kracht | 3000kg.f |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticaal + Horizontale Trilling |
| Controlemethode | Digitale Versterkercontrole |
| Toepassing | GELEIDE, AUTOdelen, BATTERIJ |
| De Grootte van de trillingslijst | Kan aangepast worden |
| Nauwkeurigheid | 0,1 |
|---|---|
| Stroom | 10 kW |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Spanning | 380 V |
| Maximale versnelling | 1000m/s2 (onbelast) |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 2500Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Sinuskracht | 6000n |
|---|---|
| Trillingsrichting | VERTICAAL |
| Snelheid | 1.6m/s |
| Versnelling | 100g |
| Frequentie | 3~3500Hz |