| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| trillingskracht | 10kn |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticaal + horizontaal |
| Versnelling | 100 g |
| Bewegende spoelmaat | Dia. 240mm |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Kracht | Elektronisch |
| teststandaard | CEI 68-2-6 |
| Vibratie | Verticaal en horizontaal |
| Tafelgrootte | Op maat |
| Trillingskracht | Op maat |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| certificaat | ISO 9001:2008 |
| sinus | 30000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Vibratie | 3 As |
|---|---|
| Trillingskracht | Op maat |
| Tafelgrootte | Op maat |
| Maximale belasting | 450 kg |
| Toepassing | Batterij |
| Vibratie | 3 As |
|---|---|
| Trillingskracht | Op maat |
| Tafelgrootte | Op maat |
| Maximale belasting | 450 kg |
| Toepassing | Batterij |
| trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | China |
| Stroom | 380V, 3 fasen |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Test Standaard | UN38.3, IEC62133, JIS D 1601, MIL-STD-810G |
|---|---|
| Toepassing | Li-ionenbatterijmodules |
| Vermogen | Elektronisch |
| Trillingsrichting | X, Y, THREE-AXIS Z |
| Trilling | 3 As |
| Frequentie | 5 ~ 2000Hz |
|---|---|
| Trillingskracht | 3000N |
| teststandaard | MIL STD 810G |
| Max. verplaatsing | 25 mm |
| Max. snelheid | 1,6 m/sec |