| SINE FORCE | 3000 N tot en met 150000 N |
|---|---|
| Dimensie | 730*550*650mm L*W*H of op maat |
| Tafelgrootte | 300*300mm |
| Toepassing | Auto-onderdelen |
| Kracht | AC380V, 3 fase 5 lijnen |
| Zonder kracht | 40 kN |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Cilinderinhoud | 85 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 500KG |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| laden | 300 kg |
| Teststandaard | ENGELSE Norm 60068-2-6 |
|---|---|
| Sollicitatie | R&D-Laboratorium |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | AC380V |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| SINE FORCE | 6KN |
|---|---|
| Standaard | JIS D1601-standaard |
| Type | Elektromagnetische |
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Toepassing | LED, auto-onderdelen, verpakkingen |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| snelheid | 2.0 m/s |
| Verplaatsing | 75 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| laden | 500 kg |
| trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | Verticaal+Horizontaal |
| Versnelling | 100 g |
| Teststandaard | De Norm van ISTA ASTM |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| SINE FORCE | 6000N |
|---|---|
| versnelling | 100 g |
| richting van de trilling | 3 As |
| Operatiemethode | Versterker |
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| SINE FORCE | 6000N |
|---|---|
| versnelling | 100 g |
| richting van de trilling | 3 As |
| Operatiemethode | Versterker |
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Nauwkeurigheid | 0,1 |
|---|---|
| Stroom | 40kva |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Spanning | 380 V |
| Trillingsrichting | Horizontaal Verticaal |