| Toepassing | materila, automobiele delen, verpakking, de producten van de huisgreep |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke Industrie | De militaire industrie, burgerlijke, elektronische toestellen, automobiel, vervangstukken, elektroni |
| trillingsgolf | Het willekeurige Trilling Testen |
|---|---|
| Toepassing | Pakket |
| versnelling | 100 g |
| Verplaatsing | 25 mm |
| controller | VENZO |
| Frequentie | 5Hz~3500Hz |
|---|---|
| Gebruik | simulatie trillingsonderzoek |
| richting van de trilling | x-y z |
| Max. snelheid | 1.6m/s |
| bewegende rol | 6.5 kg |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Kracht | Elektronisch |
| Gebruik | Trilling het Testen Machine, het materiaal van de Trillingstest |
| Garantie | 1 jaar |
| Frequentie | 3-3500 HZ |
| Misstaplijst | 600*600mm |
|---|---|
| richting van de trilling | 3 As |
| Trillingskracht | 6KN |
| teststandaard | IEC62133 |
| Trillingsmodus | Sine Sweep willekeurig |
| richting van de trilling | Verticaal of Horizontaal |
|---|---|
| trillingsgolf | Sinus en Willekeurig |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tafelgrootte | 600*600mm |
| Toepassing | LED, auto-onderdelen |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trilling |
| Stroom | 380V 3 fase |
| Zonder kracht | 30000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~2800HZ |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Trillingsrichting | Verticale trillingen |
| Vermogen | 380v 3-fase |
| vibration method | Sine &Random Vibration |
|---|---|
| vibration direction | XYZ Axis |
| frequency | 3~3000HZ |
| displacement | 51mm |
| application | Battery |
| Max. Lading | 100kg |
|---|---|
| Testmodus | Sinus, Willekeurig, Schok, Enz. |
| Max. Snelheid | 100m/s |
| Max. verplaatsing | 50mm |
| Gegevensanalyse | FFT, PSD, Enz. |