| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| Zonder kracht | 3000 N tot 200000 N |
|---|---|
| Trillingsrichting | Verticale trillingen of x,y,z |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Versnelling | 100 g |
| trillingsgolf | Sinus |
|---|---|
| Toepassing | Pakket |
| versnelling | 100 g |
| Verplaatsing | 25 mm |
| controller | VENZO |
| sinuskracht | 10000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Trillingsrichting | verticale trilling |
| Macht | 380v 3 fase |
| sine force | 10000N |
|---|---|
| frequency | 3~3500HZ |
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical+horizontal vibration |
| power | 380v 3 phase |
| Trillingskracht | 20000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | Verticale trillingen |
| Trillingsmodus | Willekeurige sinus |
| Cilinderinhoud | 51 mm |
| Diameter van het bewegen van rol | 320 mm |
| trillingsgolf | Sinus |
|---|---|
| Toepassing | Pakket |
| Versnelling | 100 g |
| Verplaatsing | 50 mm |
| Controller | VENZO |
| Maximale versnelling van het harnas | 100 g |
|---|---|
| Model | ES-serie |
| Frequentiebereik | 3 Herz - 2.000 Herz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Maximale nuttige lading | 300 kg |
| SINE FORCE | 10KN |
|---|---|
| Interface | Engels |
| trillingsgolf | Sinus & Willekeurig |
| Frequentie | 2500Hz |
| Toepassing | Pakket |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| snelheid | 1.8m/s |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| Kracht | 380v 3-fase |