| Trillingskracht | 3000N |
|---|---|
| richting van de trilling | 3 As |
| Trillingsmodus | Willekeurige sinus |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Diameter van het bewegen van rol | 230mm |
| Sollicitatie | Materialen, auto-onderdelen, verpakkingen, huishoudelijke producten |
|---|---|
| Spanning | 380V |
| After-sales service verstrekt | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn om machines in het |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke industrieën | Militaire industrie, civiele industrie, elektronische apparatuur, automobielindustrie, onderdelen, e |
| richting van de trilling | XYZ-as |
|---|---|
| trillingsgolf | Willekeurige sinus |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tafelgrootte | 800*800 mm |
| Toepassing | LED, auto-onderdelen |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot en met 2500 Hz |
| snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 80mm of aangepast |
| richting van de trilling | verticaal of x,y,z |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| richting van de trilling | X, Y, de As van Z Drie |
| versnelling | 100 g |
| teststandaard | MIL STD 810G |
| Verplaatsing | 100 mm |
| sine force | 10000N |
|---|---|
| vibration direction | X,Y,Z Three Axis |
| acceleration | 100g |
| test standard | MIL STD 810G |
| Displacement | 100mm |
| Type | Impact testmachine |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 0,1 |
| Stroom | 10 kW |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Spanning | 380 V |
| SINE FORCE | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Snelheid | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | Verticale trillingen of x,y,z |
| Vermogen | 380v 3-fase |
| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Versnelling | 100 g |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| snelheid | 1.8m/s |
| richting van de trilling | verticale horizontale trilling |
| Kracht | 380v 3-fase |