| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3000Hz |
| trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | 3 as |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| Trillingskracht | 20000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | Verticale trillingen |
| Trillingsmodus | Willekeurige sinus |
| Cilinderinhoud | 51 mm |
| Diameter van het bewegen van rol | 320 mm |
| Interne dimensie | Op maat |
|---|---|
| Toepassing | Laboratorium |
| functie | Het verouderen Klimaattest |
| temperatuurbereik | -70~150C |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98%R.V. |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Toepassing | batterij, auto-onderdelen |
| teststandaard | Mil-STD Norm |
| versnelling | 100 g |
| test | Sinus, willekeurig, schok |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Trillingsrichting | verticale horizontale trilling |
| Kracht | 380v 3-fase |
| Kracht | 380V, 3 Fasen |
|---|---|
| Frequentiebereik | 5 ~ 3500 Hz |
| teststandaard | MIL-STD-202-methode 213 |
| Vibratie | Verticaal en horizontaal |
| Tafelgrootte | 600 x 600 mm |
| Zonder kracht | 6000N |
|---|---|
| Versnelling | 100 g |
| Trillingsrichting | 3 As |
| Operatiemethode | Versterker |
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| sinuskracht | 3000N aan 200000N |
|---|---|
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 100g |