| Kracht | 380V, 3 Fasen |
|---|---|
| Frequentiebereik | 5 ~ 3500 Hz |
| teststandaard | MIL-STD-202-methode 213 |
| Vibratie | Verticaal en horizontaal |
| Tafelgrootte | 600 x 600 mm |
| sinus | 32000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 2500Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| sinus | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 2,0 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 500 kg |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| Vibratiefrequentie | Hoge frequentie |
| Controller | VENZO |
| Prijs | Affordable |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | verticale horizontaal |
| Toepassing | Laboratorium |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| snelheid | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 300 kg |
| Teststreek | 1500L |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | -70~+180degree |
| Trillingsschudbeker | 3KN~100KN volgens behoeften |
| Macht | 380V |
| Trillingswijze | willekeurige sinus, schok |