| Toepassing | materila, automobiele delen, verpakking, de producten van de huisgreep |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke Industrie | De militaire industrie, burgerlijke, elektronische toestellen, automobiel, vervangstukken, elektroni |
| Trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Trillingsrichting | 3 As |
| Trillingsmodus | Willekeurige sinus |
| Verplaatsing | 25~100mm |
| Diameter van het bewegen van rol | 150~870mm |
| Trillingskracht | 3000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | 3 as |
| Trillingswijze | Willekeurige sinus |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Diameter van het Bewegen van Rol | 230mm |
| willekeurige kracht | 20 kN |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticaal + Horizontale Trilling |
| Max. laden | 300 kg |
| Frequentie | 5 ~ 3000 Hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Toepassing | batterij, auto-onderdelen |
| teststandaard | Mil-STD Norm |
| Versnelling | 100 g |
| Test | Sinus, willekeurig, schok |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| Zonder kracht | 30000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~2800HZ |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Trillingsrichting | Verticale trillingen |
| Vermogen | 380v 3-fase |
| trillingskracht | 30kn |
|---|---|
| Frequentie | 3~2800 Herz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal+horizontale trillingen |
| Versnelling | 100g |
| Kracht | 380V, 3 Fasen |
|---|---|
| Frequentiebereik | 5 ~ 3500 Hz |
| teststandaard | MIL-STD-202-methode 213 |
| Vibratie | Verticaal en horizontaal |
| Tafelgrootte | 600 x 600 mm |