ISO16750 Trillingstestapparatuur voor Onderdelen van Nieuwe Energievoertuigen in het Laboratorium
Beschrijving Toepassing:
ISO16750 Trillingstestapparatuur voor Onderdelen van Nieuwe Energievoertuigen in het Laboratoriumwordt gebruikt in educatieve, onderzoeks- en laboratoriumomgevingen. Hetheeft een dubbele magnetische circuitstructuur, zelfgegenereerde skeletactiekringen, Airborne Support en rollagers en lineaire geleiding, cardanische isolatie geavanceerde moderne technologie en speciale technologie aangenomen, kan worden voltooid in X-, Y-, Z-drieassige sinusvormige trillingstests en breedbandige willekeurige trillingstests, die moeten worden voltooid door de klassieke (halve sinus, trapeziumvormig, zaagtandgolf) puls- en schokresponsspectrumtest. Deze producten worden veel gebruikt in de nationale defensie, wapens, luchtvaart, ruimtevaart, communicatie, elektronica, elektrische apparaten, communicatie, huishoudelijke apparaten en andere gebieden.
| Model: ES-3 | |
|---|---|
| Sinusvormige stuwkracht | 300kgf |
| Willekeurige stuwkracht | 300kgf |
| Impact stuwkracht | 600kgf |
| Frequentiebereik | 2~2500Hz |
| Continue verplaatsing | 25mm |
| De impact van de verplaatsing | 25mm |
| Maximum snelheid | 1.8m/s |
| Maximum versnelling | 981m/s2 |
| Diameter bewegende spoel | Φ150mm |
| Toegestaan excentrisch moment | >196N.m |
| Laadverbindingspunt | 6 punten |
| Equivalente massa van bewegende delen | 3kg |
| Afmeting schroef aanrecht (standaard) | M8 |
| Schroef lay-out tabel (diameter, omtrek) | 8 op Φ100mm, 8 op Φ,200mm. |
| Axiale isolatiefrequentie | <3Hz |
| Maximum belasting | 120Kg |
| Magnetische fluxlekkage | <1mT |
| Afmetingen (zonder verpakking) (L×B×H) | 730mm×550mm×650mm |
| Gewicht trillingstafel | 450kg |
![]()
![]()
ISO16750 Trillingstestapparatuur voor Onderdelen van Nieuwe Energievoertuigen in het LaboratoriumTafelfuncties:
1. Goed ontworpen dynamisch cirkelskelet, met een hogere axiale resonantiefrequentie.
2. Twee-magnetische circuit, magnetische fluxlekkage laag, compacte structuur en rationeel.
3. Tuimelstang rollagers recht en import-georiënteerde composietlichaam stijfheidsoriëntatie, excentrische belastingscapaciteit.
4. Cardanische isolatie basis gewijd aan hormoongebruik, de installatie van mobiel gemak.
5. Geavanceerde technologie beweegt rond het systeem om ervoor te zorgen dat de dynamische cirkel van hoge betrouwbaarheid.
6. Nieuw kanaalontwerp en verbetering van het koeleffect.
7. Statische stijfheid, dynamische stijfheid van de lager kleine ballon, het verhogen van de draagkracht van de trillingstafel, het verbeteren van de laagfrequente prestaties.
Samenstelling vanISO16750 Trillingstestapparatuur voor Onderdelen van Nieuwe Energievoertuigen in het Laboratorium:
Trillingstestbank, stroomversterking, koelventilator, glijtafel, verticale expander
Horizontale Stand functies:
Binnen kleine laadbank om hogere versnelling en werkfrequentie te realiseren, om de laadcapaciteit en prestaties van de hele machinebank te verbeteren.
Horizontale bank en trillingsbank zijn van integraal type, met perfecte structuur, gemak om te installeren en aan te passen.
Statische druktrack, V-vormig, met capaciteit van hellingbestendig en bias-laden resistent.
Ingebouwde oliepomp, goede structuur en eenvoudig te bedienen.
Verticale Extended-bench functies:
VT verticale extended-bench en gespecificeerde klemmen, precisie berekend, uitgebreid ontwerp, om ervoor te zorgen dat de klant de beste prestaties heeft verkregen volgens perfect
![]()
![]()