| trillingskracht | 300Kgf |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Tafelmateriaal | Aluminiumlegering |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
| Sollicitatie | Batterij |
| sinus | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 65 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Laden | 500 kg |
| sine kracht | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/sec |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| bezig met laden | 180kg |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Aangepaste steun | OEM |
|---|---|
| Merk | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Macht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO-9001:2008 |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Vermogen | Elektronisch |
| certificaat | ISO 9001:2008 |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Vermogen | Elektronisch |
| certificaat | ISO 9001:2008 |
| Trillingskracht | 3000N |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| standaard | UN38.3 norm |
| Type | Elektromagnetische |
| richting van de trilling | X, Y, THREE-AXIS Z |
| Interne dimensie | B2000*H2000*D2000mm |
|---|---|
| Volume | 8000L |
| Temperatuurbereik | -70~200C |
| Vochtigheidsbereik | 20%~ 98%RH |
| De diameter van het proefgat | Dia. 100mm |
| sinus | 30000N |
|---|---|
| Snelheid | 2,0 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 500 kg |