| Testzone | 1000 liter |
|---|---|
| temperatuurbereik | -40 ~ + 150 graden |
| Vochtigheidsbereik | 20~98% |
| schaatser | Trillingsschudder |
| Trillingsmodus | Sinus, willekeurig, schok |
| Testzone | 1000 liter |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -70~+150degree |
| Vochtigheidsbereik | 20~98% |
| schaatser | Trillingsschudder |
| Trillingsmodus | Sinus, willekeurig, schok |
| Interne dimensie | W400*H350*D350mm |
|---|---|
| Volume | 49L |
| temperatuurbereik | -65~150C |
| De Tijd van de temperatuurterugwinning | Binnen 5 minuten |
| Conversie tijd | binnen 5S |
| Interne dimensie | W800*H1200*D700mm |
|---|---|
| temperatuurbereik | (RT+15C) ~300C |
| Controle nauwkeurigheid | +/-0.5C |
| Controlemethode | Micro PID+SSR+Timer |
| Opbergplank | Twee lagen |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Heat | 3C/min |
|---|---|
| internal dimension | W1000*H1000*D1000mm |
| VOLUME | 1000L |
| temperature range | -60~150C |
| humidity range | 20~98%R.H. |
| Interne dimensie | B900xH500xD600mm |
|---|---|
| Externe dimensie | B1400xH950xD1200mm |
| Volume | 270 liter |
| Zoute test | NSS ACSS |
| spuitvolume | 1.0 ~ 2,0 ml /80cm2 /h |