| Sinuskracht | 6000n |
|---|---|
| Snelheid | 1.6m/s |
| Verplaatsing | 25mm |
| Frequentie | 3~3500Hz |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| trillingskracht | 30000N |
|---|---|
| Sollicitatie | Batterij |
| Standaard | UN38.3 norm |
| Type | Elektromagnetisch |
| Trillingsrichting | Elektrodynamica |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Trillingskracht | 3KN |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| Toepassing | Monitor |
| teststandaard | Mil STD 810F |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Max Vibration Acceleration | 100m/s2 |
|---|---|
| Tabelmaat | 1000 mm*1000 mm |
| Naam | Trillingstabel testapparatuur |
| Controlemodus | Handmatig/automatisch |
| Weergavemodus | LCD-scherm |
| model | S-10 |
|---|---|
| Sinuskracht | 10000N |
| Frequentie | 3-3000Hz |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Versnelling | 100g |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| Frequentie | 5-3500hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
| teststandaard | CEI 60068-2 |
| Testzone | 1000 liter |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40 ~ + 150 graden |
| Vochtigheidsbereik | 20~98% |
| schaatser | Trillingsschudder |
| Trillingsmodus | Sinus, willekeurig, schok |
| sinuskracht | 3000N aan 200000N |
|---|---|
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 100g |