Beschrijving Toepassing:
Hoogfrequente Elektrodynamische Triltestmachine met Schokrespons Spectrum Functie wordt gebruikt in educatieve, onderzoeks- en laboratoriumomgevingen. Deheeft een dubbele magnetische circuitstructuur, zelfgegenereerde skeletactiekringen, Airborne Support en rollagers en lineaire geleiding, cardanische isolatie geavanceerde moderne technologie en speciale technologie, kan worden voltooid in X, Y, Z drie-assige sinusvormige trillingstests en breedbandige willekeurige trillingstests, te worden voltooid door de klassieke (halve sinus, trapeziumvormig, zaagtandgolf) puls- en schokrespons spectrumtest. Deze producten worden veel gebruikt in defensie, wapens, luchtvaart, ruimtevaart, communicatie, elektronica, elektrische apparaten, communicatie, huishoudelijke apparaten en andere gebieden.
| Model: ES-30 | |
|---|---|
| Sinusvormige stuwkracht | 3000kgf |
| Willekeurige stuwkracht | 3000kgf |
| Impact stuwkracht | 6000kgf |
| Frequentiebereik | 3~2800Hz |
| Continue verplaatsing | 51mm |
| De impact van verplaatsing | 51mm |
| Maximum snelheid | 1.8m/s |
| Maximum versnelling | 981m/s2 |
| Diameter bewegende spoel | Φ450mm |
| Toegestaan excentrisch moment | >196N.m |
| Laadverbindingspunt | 6 punten |
| Equivalente massa van bewegende delen | 40kg |
| Afmeting schroef aanrecht (standaard) | M10 |
| Trillingsrichting | verticale + horizontale trilling |
| Axiale isolatiefrequentie | <3Hz |
| Maximum belasting | 500Kg |
| Magnetische flux lekkage | <1mT |
| Afmetingen (zonder verpakking) (L×B×H) | 1000mm×550mm×850mm |
| Gewicht triltafel | 1300kg |
![]()
Kenmerken triltestmachine:
1. Goed ontworpen dynamisch cirkelskelet, met een hogere axiale resonantiefrequentie.
2. Twee-magnetische circuit, magnetische flux lekkage laag, compacte structuur en rationeel.
3. Tuimelstang rollagers recht en import-georiënteerde composietlichaam stijfheidsoriëntatie, excentrische belastingscapaciteit.
4. Cardanische isolatie basis gewijd aan hormoongebruik, de installatie van mobiel gemak.
5. Geavanceerde technologie beweegt rond het systeem om de dynamische cirkel van hoge betrouwbaarheid te garanderen.
6. Nieuw kanaalontwerp en verbetering van het koeleffect.
7. Statische stijfheid, dynamische stijfheid van het lager kleine ballon, het verhogen van de triltafel draagvermogen, verbeteren van de laagfrequente prestaties.
Samenstelling vanHoogfrequente Elektromagnetische Triltestmachine:
Triltestbank, stroomversterker, koelventilator, glijtafel, verticale expander
![]()