| teststandaard | ENGELSE Norm 60068-2-6 |
|---|---|
| Toepassing | R&D-Laboratorium |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| Verpakkingsmateriaal | Polyhouten behuizing |
| Vibratie | 3 As |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot en met 2500 Hz |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of op maat |
| richting van de trilling | verticaal of x,y,z |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~2500HZ |
| Versnelling | 1.8m/s |
| richting van de trilling | XYZ-as |
| Kracht | 380v 3-fase |
| Sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| laden | 300kg |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Frequentie | 3~2800 Herz |
| snelheid | 1.8 m/s |
| richting van de trilling | XYZ-as |
| versnelling | 100 g |
| trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| Frequentie | 5-3500hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
| teststandaard | ISO 16750-03, CEI 60068-2 |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Macht | 380V 3 Fase 5 draad |
| Frequentiegebied (Herz) | 3~3500 |
| geschatte snelheid (m/s) | 1.2~1.8 |
| Temperatuurwaaier | -70C aan 150C |
| Trillingskracht | 10KN |
|---|---|
| Verplaatsing | 51 mm |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Maximale belasting | 270 kg |
| Toepassing | Doos |
| Sinuskracht | 6000n |
|---|---|
| Snelheid | 1.6m/s |
| Verplaatsing | 25mm |
| Frequentie | 3~3500Hz |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |