| Controlesysteem | Digitale Controle |
|---|---|
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Afmeting | 500 mm van X.500 mm van X.500 mm |
| Frequentiegebied | 10 Herz - 2000 Herz |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Functie | Sinus, willekeurig, schok |
|---|---|
| Maximale versnelling van het harnas | 100 g |
| Maximale nuttige lading | 300 kg |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| teststandaard | MIL-STD-810, RTCA -160 |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| teststandaard | ENGELSE Norm 60068-2-6 |
|---|---|
| Toepassing | R&D-Laboratorium |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | AC380V |
| certificaat | ISO 9001:2008 |
| Functie | Sinusoïdale Trillingstest |
|---|---|
| Toepassing | Auto-onderdelen |
| certificaat | ISO 9001:2008 |
| teststandaard | ISO 16750-3 |
| Vibratie | 3 As |
| Trillingsrichting | Verticaal |
|---|---|
| Versnelling | 100 g |
| Gewicht bewegende spoel | 3.5 kg |
| Frequentie | 5Hz~ 3500Hz |
| Gebruik | de test van de hoge frequentietrilling |
| Controlesysteem | Digitale besturing |
|---|---|
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Afmeting | 500 mm van X.500 mm van X.500 mm |
| Frequentiebereik | 10 Herz - 2000 Herz |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| teststandaard | MIL-STD-202-methode 213 |
|---|---|
| Verplaatsing | 100 mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 300 kg |
| Max Armature Size | 450 mm |
|---|---|
| teststandaard | MIL-STD-810, RTCA -160 |
| Maximale tafelgrootte | 1500*1500mm |
| Functie | Sinus, willekeurig, schok |
| Model | ES-serie |