| Functie | Sinus, willekeurig, schok |
|---|---|
| Max Armature Size | 450 mm |
| versnelling | 100 g |
| Maximale nuttige lading | 300 kg |
| Toepassing | GELEIDE, AUTOdelen, BATTERIJ |
| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 300 kg |
| teststandaard | ENGELSE Norm 60068-2-6 |
|---|---|
| Toepassing | R&D-Laboratorium |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | AC380V |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| Frequentie | 5-3500hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
| teststandaard | CEI 60068-2 |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Maximale versnelling van het harnas | 100 g |
|---|---|
| Model | ES-serie |
| Frequentiebereik | 3 Herz - 2.000 Herz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Maximale nuttige lading | 300 kg |
| trillingsmethode | Sinus en willekeurige trillingen |
|---|---|
| Nominale sinuskracht | 20000n |
| geschatte willekeurige kracht | 20000n |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Max. Versnelling | 100 g |
| Toepassing | Materialen, auto-onderdelen, verpakkingen, huishoudelijke producten |
|---|---|
| Spanning | 380 V |
| Naverkoopservice | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn om machines in het |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke sectoren | Militaire industrie, civiele industrie, elektronische apparatuur, automobielindustrie, onderdelen, e |
| Test Standaard | ENGELSE Norm 60068-2-6 |
|---|---|
| Toepassing | Lithiumbatterie |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Certificaat | ISO 9001:2015 |
| Functie | Sinusoïdale Trillingstest |
| sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| Lading | 300kg |