| sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| Lading | 300kg |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| laden | 300 kg |
| Sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| laden | 300kg |
| Frequentiebereik ((HZ) | 3-3500 |
|---|---|
| Nominale versnelling (m/s2) 0~1000 | 0 tot 1000 |
| Nominale sinuskracht | 1000 tot 350000 |
| Maximale belasting | 70 tot 4500 kg |
| Bewegende spoel | 2.5 tot en met 300 kg |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| richting van de trilling | XYZ drie assen |
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Versnelling | 1.8m/s |