| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 300KG |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| laden | 300 kg |
| Kracht | Elektronisch |
|---|---|
| Trillingskracht | 6000N |
| Verpakkingsmateriaal | Polyhouten behuizing |
| Vibratie | 3 As |
| Platform | 600*600mm |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Frequentiebereik | 3hz aan 2500hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Direct | x, y, z |
| Versnelling | 100 g |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Nominale sinuskracht | 20000n |
|---|---|
| geschatte willekeurige kracht | 20000n |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Max. Versnelling | 100 g |
| Nominale snelheid | 2.0m/s |
| Trillingsrichting | verticale trilling |
|---|---|
| trillingskracht | 20kn |
| Controlemethode | Computerbesturing |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| sinuskracht | 60000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51mm |
| frequentie | 3~2000HZ |
| lading | 300kg |
| sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| Lading | 300kg |