| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| laden | 300 kg |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| Frequentie | 5-3500hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
| teststandaard | ISO 16750-03, CEI 60068-2 |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| Frequentie | 5-3500hz |
| Verplaatsing | 51mm |
| trillingsrichting | Verticaal en Horizontaal |
| Testnorm | Mil STD 810F |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Sollicitatie | R&D-Laboratorium |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
| Sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| laden | 300kg |
| trillingsmethode | Sinus en willekeurige trillingen |
|---|---|
| Nominale sinuskracht | 20000n |
| geschatte willekeurige kracht | 20000n |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Max. Versnelling | 100 g |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| snelheid | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Toepassing | GELEIDE, AUTOdelen, BATTERIJ |
|---|---|
| teststandaard | MIL-STD-810, RTCA -160 |
| Functie | Sinus, willekeurig, schok |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| Krachtuitgang | 3000~100000N |