| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
|---|---|
| richting van de trilling | X, Y, z-As |
| Koelmethode | Luchtkoeling |
| Toepassing | Automobiele industrie |
| Invoer | 1 Kanaal |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Toepassing | Pakket |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| teststandaard | ista 2a 3a |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Frequentiebereik | 5 Herz aan 3000Hz |
| Effectverplaatsing | 51 mm |
| Gewicht bewegende spoel | 14kg |
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Trillingsrichting | Verticaal |
|---|---|
| Versnelling | 100 g |
| Gewicht bewegende spoel | 3.5 kg |
| Frequentie | 5Hz~ 3500Hz |
| Gebruik | de test van de hoge frequentietrilling |
| vibration force | 10KN |
|---|---|
| vibration direction | Vertical horizontal Vibration |
| standard | IEC60068-2-27 |
| application | Auto Part, LED Lighting, battery |
| vibration table | 600*600mm |
| Kracht | 3000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Verplaatsing | 40 mm |
| Max. laden | 100 kg |
| richting van de trilling | 3-as |
| sinus | 50000N |
|---|---|
| Snelheid | 2.0m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Frequentie | 1 ~ 3500Hz |
| Laden | 750 kg |
| SINE FORCE | 50000N |
|---|---|
| Snelheid | 2.0m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Frequentie | 1~3500 Hz |
| laden | 750 kg |
| Kracht | 380V, 3 Fasen |
|---|---|
| Frequentiebereik | 5 ~ 3500 Hz |
| teststandaard | MIL-STD-202-methode 213 |
| Vibratie | Verticaal en horizontaal |
| Tafelgrootte | 600 x 600 mm |
| teststandaard | MIL-STD-202-methode 213 |
|---|---|
| Verplaatsing | 100 mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |