| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| richting van de trilling | verticale horizontaal |
| Toepassing | batterijpakket |
| Frequentie | 3~2500HZ |
| Certificaat | ISO-9001:20015, CE |
|---|---|
| Vibratie | 3 As |
| Trillingskracht | Op maat |
| Tafelgrootte | Op maat |
| standaard | ISO 16750 |
| Max Armature Size | 450 mm |
|---|---|
| teststandaard | MIL-STD-810, RTCA -160 |
| Maximale tafelgrootte | 1500*1500mm |
| Functie | Sinus, willekeurig, schok |
| Model | ES-serie |
| Controlesysteem | Digitale Controle |
|---|---|
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Afmeting | 500 mm van X.500 mm van X.500 mm |
| Frequentiegebied | 10 Herz - 2000 Herz |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Naam | Trilling Shaker Table |
|---|---|
| teststandaard | Mil-norm-810, iec60068-2-64, RTCA -160, CEI 61373 |
| Type | Triltafel |
| Materiaal | staal |
| Spanning | 380V/50Hz |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Type | Hoge frequentie |
| richting van de trilling | verticale horizontaal |
| Toepassing | Pakket |
| price | affordable |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| sinuskracht | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Snelheid | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Macht | 380v 3 fase |
| Functie | Sinus, willekeurig, schok |
|---|---|
| Maximale versnelling van het harnas | 100 g |
| Maximale nuttige lading | 300 kg |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| teststandaard | MIL-STD-810, RTCA -160 |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Verplaatsing | 25MM |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Laden | 180 kg |