| Functie | Sinusoïdale Trillingstest |
|---|---|
| Toepassing | Auto-onderdelen |
| certificaat | ISO 9001:2008 |
| teststandaard | ISO 16750-3 |
| Vibratie | 3 As |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| SINE FORCE | 40000N |
|---|---|
| Versnelling | 2.0 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 500 kg |
| Trillingskracht | 10KN |
|---|---|
| Verplaatsing | 51 mm |
| snelheid | 1.8m/s |
| Maximale belasting | 270 kg |
| Toepassing | Verpakking |
| Controlesysteem | Computer |
|---|---|
| Versnellingssensor | 2 stuks |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| Maximale versnelling | 100 g |
| Tafelgrootte | Op maat |
| sinuskracht | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Snelheid | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Macht | 380v 3 fase |
| sinus | 60000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingsrichting | verticale of x, y, z trilling |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 2700Hz |
| SINE FORCE | 10KN |
|---|---|
| Frequentiebereik | 5 Herz aan 3000Hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| richting van de trilling | Verticale Vibration+Horizontal-trilling |
| Teststreek | 1000L |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | -70~+150degree |
| Vochtigheidswaaier | 20~98% |
| skaker | Trillingsschudbeker |
| Trillingswijze | willekeurige sinus, schok |
| Controlesysteem | Digitale besturing |
|---|---|
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Afmeting | 500 mm van X.500 mm van X.500 mm |
| Frequentiebereik | 10 Herz - 2000 Herz |
| Materiaal | Aluminiumlegering |