| Zonder kracht | 6000N |
|---|---|
| Versnelling | 1,6 m/sec |
| Cilinderinhoud | 51 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| laden | 180 kg |
| Zonder kracht | 6000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| laden | 180 kg |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| teststandaard | iec 60068-standaard |
| Versnelling | 2.0 m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| sinus | 30000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 2500Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 80mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3000 Hz |
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Controleur | venzo-820 |
| Sollicitatie | LED, auto-onderdelen |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| richting van de trilling | met drie assen |
| Versnelling | 100 g |
| teststandaard | MIL STD 810G |
| Verplaatsing | Sinus en willekeurige grote verplaatsing |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Kracht | Elektronisch |
| richting van de trilling | horizontale trilling |
| trillingsgolf | Schok & Trillings het Testen |
| Versnellingssensor | 1 pc |
| trillingskracht | 20KN |
|---|---|
| trilling richting | Geen waterkristallen |
| Sollicitatie | Automobiel |
| Gebruik | de test van de hoge frequentietrilling |
| test standaard | <90 RH (niet-condenserend) |
| Toepassing | Materialen, auto-onderdelen, verpakkingen, huishoudelijke producten |
|---|---|
| Spanning | 380 V |
| Naverkoopservice | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn om machines in het |
| garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke sectoren | Militaire industrie, civiele industrie, elektronische apparatuur, automobielindustrie, onderdelen, e |
| trillingsmethode | Sinus en willekeurige trillingen |
|---|---|
| Nominale sinuskracht | 20000n |
| geschatte willekeurige kracht | 20000n |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Max. Versnelling | 100 g |