| Trillingskracht | 2000kg. F |
|---|---|
| richting van de trilling | horizontale trilling |
| Toepassing | Vervaardiging van auto's |
| Gebruik | de test van de hoge frequentietrilling |
| teststandaard | CEI 60335-2-24 en CEI 60335-2-40 |
| Zonder kracht | 6000N |
|---|---|
| Versnelling | 100 g |
| Trillingsrichting | 3 As |
| Operatiemethode | Versterker |
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | X, y, z drie as |
| Versnelling | 100g |
| Teststandaard | MIL STD 810G |
| Verplaatsing | 100 mm |
| sinus | 60000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 65 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Laden | 600 kg |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| Sinuskracht | 30000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~2500HZ |
| Versnelling | 1.8m/s |
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Kracht | 380v 3 fase |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 2500Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |