| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| fabriek | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Nauwkeurigheid | 0,1 |
|---|---|
| Stroom | 10 kW |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Spanning | 380 V |
| Maximale versnelling | 1000m/s2 (onbelast) |
| vibration wave | sine |
|---|---|
| application | Packaging |
| acceleration | 100g |
| displacement | 25mm |
| controller | VENZO |
| sinuskracht | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8 m/s |
| Verplaatsing | 65mm |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Lading | 500Kg |
| sinus | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 65 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Laden | 500 kg |
| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| snelheid | 1.6m/s |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3000 Hz |
| trillingsgolf | Het willekeurige Trilling Testen |
|---|---|
| Toepassing | Pakket |
| versnelling | 100 g |
| Verplaatsing | 25 mm |
| controller | VENZO |
| trilling richting | 10-400m |
|---|---|
| Frequentie | RoHS- en REACH-compatibel |
| trillingsgolf | Volgens tekeningen |
| Controleur | 100% inspectie |
| Sollicitatie | volgens uw CAD-tekeningbestand |
| trillingsmethode | De Trilling van sinus&random |
|---|---|
| trilling richting | 10-400m |
| Frequentie | Vloeistofstroomschakelaars |
| verplaatsing | 1 LED, meerkleurig instelbaar |
| Sollicitatie | Batterij |
| Toepassing | Materialen, auto-onderdelen, verpakkingen, huishoudelijke producten |
|---|---|
| Spanning | 380V |
| After-sales service verleend | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn om machines in het |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke industrieën | Militaire industrie, civiele industrie, elektronische apparatuur, automobielindustrie, onderdelen, e |