| Schokkracht | 1200N |
|---|---|
| trilling richting | veritical horizontale trillingstest |
| Standaard | 337859 |
| Sollicitatie | Verpakking |
| verplaatsing | 25 mm |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Toepassing | batterij, auto-onderdelen |
| teststandaard | Mil-STD Norm |
| Versnelling | 100 g |
| Test | Sinus, willekeurig, schok |
| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| Frequentiebereik | 3hz aan 2500hz |
| Versnelling | 1.8m/s |
| direct | x, y, z |
| het bewegende rollen | 30 kg |
| Frequentiebereik | 3-3000 Hz |
|---|---|
| Nominale snelheid | 1,8 m/s² |
| Garantie | 1 jaar |
| Max Loading | 70 kg |
| Type | XYZ |
| sinus | 30000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| trilling richting | 3-assig |
|---|---|
| Frequentiebereik | 5 ~ 2000Hz |
| Standaard | ISO16750 |
| verplaatsing | 1 LED, meerkleurig instelbaar |
| Gewicht bewegende spoel | 170 mm * 70 mm * 130 mm (L * B * H) |
| trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
|---|---|
| Gewicht bewegende spoel | 3,5 kg |
| Het koelen ventilatormacht | 3 kW |
| Stroomvoorziening | AC380V |
| Trillingsrichting | Verticaal+Horizontaal |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Trillingsrichtingen | Drie richtingen gratis trillingen |
| Versnellingssensor | 1 pc |
| Invoerkanaal | 1 kanaal |