| sine force | 10000N |
|---|---|
| vibration direction | X,Y,Z Three Axis |
| acceleration | 100g |
| test standard | MIL STD 810G |
| Displacement | 100mm |
| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Versnelling | 100 g |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | verticale horizontaal |
| Toepassing | Laboratorium |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Battery Pack |
| frequency | 3~2500hz |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingsrichting | verticale horizontale trilling |
| Stroom | 380V 3 fase |
| Max Armature Size | 450 mm |
|---|---|
| teststandaard | MIL-STD-810, RTCA -160 |
| Maximale tafelgrootte | 1500*1500mm |
| Functie | Sinus, willekeurig, schok |
| Model | ES-serie |
| trillingskracht | 30000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticaal horizontaal |
| Sollicitatie | Auto-onderdelen |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tabelmaat | 1000*1000 mm |
| sinus | 60000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingsrichting | verticale of x, y, z trilling |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 2700Hz |
| trillingsmethode | De Trilling van sinus&random |
|---|---|
| Sollicitatie | Elektrische onderdelen |
| sinus kracht | 1 jaar |
| Frequentie | Standaard exportverpakking |
| maximaal snelheid | 2.0m/s |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |