| sinus | 20000n |
|---|---|
| Frequentiebereik | 3hz aan 2500hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Direct | x, y, z |
| Versnelling | 100 g |
| standaard | MIL, CEI, ASTM |
|---|---|
| Toepassing | Smartphones, Mobiele telefoon, Componenten |
| Gebruik | trilling het testen |
| Frequentie | 3500hz |
| snelheid | 1.8m/s |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| SINE FORCE | 60000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| laden | 250 kg |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| laden | 180 kg |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3000Hz |
| laden | 270 kg |
| sinuskracht | 10000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Trillingsrichting | verticale trilling |
| Macht | 380v 3 fase |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingsrichting | verticale of x, y, z trilling |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3000Hz |
| sinus | 50000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingsrichting | verticale of x, y, z trilling |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 2700Hz |
| Sinuskracht | 3000N aan 200000N |
|---|---|
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 100 g |