| Sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| laden | 300kg |
| Trillingskracht | 10KN |
|---|---|
| Verplaatsing | 51 mm |
| snelheid | 1.8m/s |
| Maximale belasting | 270 kg |
| Toepassing | Verpakking |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot en met 2500 Hz |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of op maat |
| richting van de trilling | verticaal of x,y,z |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot en met 2500 Hz |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of op maat |
| richting van de trilling | verticaal of x,y,z |
| Toepassing | laboratorium en industrieel |
|---|---|
| Trillingskracht | 20000N |
| snelheid | 1.8m/s |
| versnelling | 100 g |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| Sinuskracht | 6000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| laden | 180KG |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| laden | 300 kg |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Sinuskracht | 40000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8 m/s |
| verplaatsing | 65mm |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| laden | 500 kg |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |