| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Trillingsrichting | verticale horizontale trilling |
| Kracht | 380v 3-fase |
| Sinuskracht | 6000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8 m/s |
| verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| laden | 500 kg |
| Sinuskracht | 3000N aan 200000N |
|---|---|
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 100 g |
| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Versnelling | 100 g |
| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Versnelling | 100 g |
| sinus kracht | T/T, Western Union, Paypal |
|---|---|
| Snelheid | NOKIA FWFA 473040A |
| verplaatsing | 1 LED, meerkleurig instelbaar |
| Frequentie | Breng dit product rechtstreeks aan op het gebied van tandbederf. Houd het 2 tot 3 minuten in de mond |
| laden | 300KG |
| trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | 3 as |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| Sinuskracht | 6000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| laden | 180KG |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Kracht | Elektronisch |
|---|---|
| certificaat | ISO 9001:2008 |
| Verpakkingsmateriaal | Polyhouten behuizing |
| Vibratie | 3 As |
| Trillingskracht | Op maat |