| Zonder kracht | 40 kN |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Cilinderinhoud | 85 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 500KG |
| Sinuskracht | 10 000 N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Versnelling | 1.8m/s |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| Kracht | 380v 3-fase |
| sinuskracht | 10000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51mm |
| frequentie | 3~3000HZ |
| lading | 270 kg |
| sinus | 30000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale of x, y, z trilling |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Stroom | 380V 3 fase |
| Frequentie | 3~2800HZ |
| Trillingskracht | 20 kN |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| standaard | Mil STD 810G, mil STD 810F |
| Max. verplaatsing | 51 mm |
| snelheid | 1.8m/s |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | Verticaal horizontaal |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Vermogen | 380v 3-fase |
| Frequentie | 3~2800HZ |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trilling |
| Stroom | 380V 3 fase |
| sine force | 10000N |
|---|---|
| frequency | 3~3500HZ |
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical+horizontal vibration |
| power | 380v 3 phase |
| Sinuskracht | 10000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~3000HZ |
| laden | 270 kg |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 300 kg |