| Trillingsrichting | verticale trilling |
|---|---|
| trillingskracht | 20kn |
| Controlemethode | Computerbesturing |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Trillingsrichtingen | Drie richtingen gratis trillingen |
| Versnellingssensor | 1 pc |
| Invoerkanaal | 1 kanaal |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Trillingsrichtingen | 3 as |
| Versnellingssensor | 1 pc |
| Invoerkanaal | 1 kanaal |
| Maximale belasting | 270 kg |
|---|---|
| Maximumversnelling | 100 g |
| Productnaam | Eleltrodynamische Schudbeker |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Toepassing | Defensie, Ruimtevaart, Autodelen, PCB-Raad, Elektronika |
| Schuddende Kracht | 1000kgf (10000N) |
|---|---|
| Maximumlading | 270KG |
| snelheid | 1.8m/s |
| Frequentiegebied | 3Hz aan 2.000 Herz |
| Toepassing | Defensie, Ruimtevaart, Autodelen, PCB-Raad, Elektronika |
| Productnaam | Eleltrodynamische Schudbeker |
|---|---|
| Toepassing | Defensie, Ruimtevaart, Autodelen, PCB-Raad, Elektronika |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentiegebied | 3Hz aan 2.000 Herz |
| snelheid | 1.8m/s |
| gewicht van het bewegen van rol | 14kg |
|---|---|
| Schuddende Kracht | 1000kgf (10000N) |
| Maximumlading | 270KG |
| Wijze | Sinus, Willekeurig, Schok, Resonantiezoeken en Verblijf |
| Maximumversnelling | 100 G |
| Zonder kracht | 3000 N tot 200000 N |
|---|---|
| Trillingsrichting | Verticale trillingen of x,y,z |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Versnelling | 100 g |
| sinuskracht | 3000N aan 200000N |
|---|---|
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 100g |
| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Versnelling | 100 g |