| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Versnelling | 100g |
| sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| Lading | 300kg |
| Sinuskracht | 6000n |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 25mm |
| Frequentie | 3~3500Hz |
| Lading | 180KG |
| Sinuskracht | 10000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~3000HZ |
| laden | 270 kg |
| trillingsmethode | De Trilling van sinus&random |
|---|---|
| Toepassing | Elektrodelen |
| Sinuskracht | 10000N |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Max. Snelheid | 1.8m/s |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| richting van de trilling | verticale horizontaal |
| Toepassing | elektrische apparaten |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Sinuskracht | 10000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3000Hz |
| Trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Versnelling | 100g |
| Toepassing | GELEIDE, AUTOdelen, BATTERIJ |
|---|---|
| teststandaard | MIL-STD-810, RTCA -160 |
| Functie | Sinus, willekeurig, schok |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| Krachtuitgang | 3000~100000N |
| Maximale versnelling van het harnas | 100 g |
|---|---|
| Model | ES-serie |
| Frequentiebereik | 3 Herz - 2.000 Herz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Maximale nuttige lading | 300 kg |
| trillingskracht | 10kn |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticaal + horizontaal |
| Versnelling | 100 g |
| Bewegende spoelmaat | Dia. 240mm |
| Verplaatsing | 51 mm |