| Aangepaste steun | OEM |
|---|---|
| Merk | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Macht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO-9001:2008 |
| voldoen aan de norm | Jis-d1601-1995 |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Toepassing | Auto-onderdelen |
| Vibratie | 3 As |
| voldoen aan de norm | Jis D1601 |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Sollicitatie | Auto-onderdelen |
| Trillingen | Verticaal en horizontaal |
| SINE FORCE | 6000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 300 kg |
| Kracht | Elektronisch |
|---|---|
| Trillingskracht | 6000N |
| Type | Hoge Frequentietype |
| Trilling | 3 As |
| Platform | 600*600 mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Kracht | Elektronisch |
| teststandaard | CEI 68-2-6 |
| Vibratie | Verticaal en horizontaal |
| Tafelgrootte | Op maat |
| trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Trillingskracht | 3000N |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| standaard | UN38.3 norm |
| Type | Elektromagnetische |
| richting van de trilling | X, Y, THREE-AXIS Z |
| trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | 3 as |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| Trillingsrichting | verticale trilling |
|---|---|
| trillingskracht | 20kn |
| Controlemethode | Computerbesturing |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |